Hayatın Kontrolü Senin Elinde. Bakış Açını Değiştir!

Hayatımızda mecburi değişikliklerin olduğu bugünlerde, dezavantajlarımızı nasıl avantaja dönüştürebiliriz sorusunu sürekli kendimize soruyoruz. “Evde Kal” çağrılarını dikkate aldığımız ve bu çağrıyı bizlerin de tekrar ettiği bu süreçte kişisel ve mesleki gelişiminize sunabileceğimiz küçücük bir katkı bile bizler için çok kıymetli.

Evet, evde kalalım ancak evde kalmak; bir şey yapmamak demek değildir. Peki, ne yapabiliriz? Öncelikle mevcut durumun hepimiz üzerindeki olumsuz etkilerinden sıyrılmaya çalışabilir, kaygı ve korkularımızın bizler için süreci kolaylaştırmadığının farkına varabiliriz. “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diye defalarca duyduğumuz bu söylemin gerçekte ne anlama geldiğini düşünebiliriz. İşimizi, sosyal hayatımızı ve diğer tüm ilişkilerimizi gözden geçirip farkındalığımızı arttırarak geleceğe dair planlar oluşturabiliriz. Sonuçların farklı olmasını istiyorsak önce farkındalık sonra da bu farkındalığa uygun davranışlar geliştirmemiz gerekmektedir. Tam bu noktada Ünlem Akademi’nin yanınızda olduğunu hissedebilmeniz için sizleri  “Hayatın Kontrolü Senin Elinde. Bakış Açını Değiştir”  Webinarına (çevrimiçi seminer) davet ediyoruz. 22 Nisan 2020 Çarşamba günü, 16.00 – 17.30 saatleri arasında Zoom aracılığı ile gerçekleşecek ücretsiz seminerimiz,  bugüne kadar 20 kitap yazmış ve kitapları 100.000`den fazla satmış;  Eğitimci, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez ’in sunumu ile gerçekleşecektir.

Ücretsiz seminerimizin 300 kişilik kontenjanı mevcut olup katılım başvuru önceliğine göre gerçekleşecektir. Seminere katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Seminer öncesi e-posta adresinize gelecek toplantı linki ile kolaylıkla seminerimize katılabilirsiniz.

“Hayatın Kontrolü Senin Elinde. Bakış Açını Değiştir” Webinar  İçeriği;

  • İnsanın kaderini neyin belirlediği konusunda kişiye farkındalık kazandırır.
  • Kişinin başarabileceğine olan inancını arttırır.
  • Olgun insanın etkileyen ve sonuç veren dört özelliğini anlatır.
  • İnsanın sonuç almasını sağlayan “Donanım (Hardware)” ve “Yazılım (Software) ” kavramlarını açıklar.
  • Kontrol odağının ne olduğunu tanımlar ve motivasyonu arttırır.
  • Vasat sever ya da vasat savar insan olmanın hayattaki sonuçlarını anlatır.
  • Kişiye yeterlilik duygusu kazandırır, zirve performansı yakalamasını sağlar ve başarıya odaklar.
  • “Başarılı insanlar neyi doğru yaparlar?” sorusunun cevaplarını anlaşılabilir şekilde paylaşır.
  • Kişide davranışı değiştirir, ilham verir, değişim yaratır, sonucu değiştirir ve iz bırakır.

Süre : 75 Dakika

İlhan ÜRKMEZ

Yönetim Danışmanı, Yazar, Yönetici Koçu ve Eğitmen

15`i satış konusunda olmak üzere yayınladığı 20 kitapla Türkiye`nin en çok satış kitabı yazan satış eğitmeni ve danışmanı olan İlhan Ürkmez, Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini ODTÜ’de tamamladı. Ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren Türkiye’nin ve Dünya`nın önde gelen yerli ve yabancı şirketlerinde yurt içinde ve yurt dışında yönetici olarak görev aldı, yüzden fazla şirketin eğitim ve yönetim danışmanlığını yaptı ve Mersin Üniversitesin de “İnsan Kaynakları Yönetimi” dersi verdi. SPERO Yönetim, Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti.’nin Kurucusu ve Genel Müdürü olan İlhan Ürkmez, 25 yılı aşan iş tecrübesiyle uzmanı olduğu Stratejik Satış ve Pazarlama Yönetimi, Yönetim ve Liderlik, Ekip Çalışması ve Yönetimi, Kurumsal Gelişim ve Değişim Yönetimi konularında danışmanlık ve yönetici koçluğu hizmeti sunmakta, zirvelerde ve konferanslarda profesyonel konuşmacı olarak görev almakta ve dijital platformlarda online eğitimler organize etmektedir.

Webinara Katılmak için Aşağıdaki İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşın

Webinar İletişim Formu
Call Now ButtonBizi Arayın