İrfan Sayar İSG Eğitimleri

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARINI HEM SINAVA HEM SAHAYA HAZIRLIYORUZ!

Okulda teorik eğitimler aldınız… ya dokümantasyon ve pratik kısmı?

İş Güvenliği uzmanının iş yerlerinde yapması ve bilmesi gereken her şeyi İrfan Sayar yönetiminde İSG Okulunda öğreneceksiniz.
*Sertifikam var ama hiç tecrübem yok diyenler
*işe girdim ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler
*Çalışmaya başlamadan önce yapabileceğinizin öz güvenini kazanmak isteyenler
*Evrak ve dokümantasyon kısmı çok karışık aradığımı bulamıyorum diyenler.
*Denetlemelerde dikkat edilen hususlara hakim değilim diyenler
*İş sağlığı ve güvenliği konusunda saha uygulamalarında eksikleri olanlar
*Tecrübesiz olduğu için iş bulamayanlar
Hepinizi İrfan Sayar yönetimindeki İSG Okulumuza bekliyoruz. iş Güvenliği uzmanlığını iş yerlerinde yerinde görerek öğreneceksiniz. Aranılan ve yetkin biri olmak artık hayal değil.

EĞİTİMLERİMİZ:

 İş sağlığı ve güvenliği (İSG) çalışanı olarak belge sahibi olup saha tecrübesi olmayanlar için iş yerlerinde yapılacak çalışmaların anlatılacağı eğitimlerimizde; İSG Katip sistemi, İBYS yazılımı kullanımı, iş yeri dosyalama sistemi, saha tespit defteri doldurulması, DÖF hazırlama, matris ve fine kinney risk değerlendirmesi yöntemleri ile tablo hazırlanması, acil durum ekiplerinin belirlenmesi, tatbikatların hazırlanması, kurul toplantısının işleyişi gibi işletmede yapılacak tüm çalışmaların fotoğrafları ve dökümanları canlı sınıflarımızda interaktif bir şekilde anlatılacaktır.

2020 yılı Kasım ayına ertelenen A-B-C Sınıfı İSG sınavı muhtemel sorular ve pratik çözümleri ile beraber soru çözme stratejileri canlı bağlantı ile uzaktan eğitim sınıflarımızda Her C.tesi-Pazar Saat 14-16 arasında 2’şer ders saati AÇIKLAMALI olarak canlı canlı interaktif bir şekilde yapılmaktadır. Kasım sınavına kadar haftada 250, ayda 1.000, toplamda ise en az 5.000 soru çözmeyi hedefliyoruz! Canlı yayına katılamayanlar için gün sonunda eğitim videoları paylaşılacaktır. Derslerden sonra sormak istediğiniz soruları hocalarımıza sorabilme imkanı bulunmaktadır. Dahil olacağınız whatsapp grubumuzda sınava yönelik son mevzuat ve yönetmelik değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

LÜTFEN FORMU DOLDURARAK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ

Call Now ButtonBizi Arayın