İş Güvenliği Uzmanlarına Yönelik Saha Eğitimi

İSG SAHA UYGULAMALARI EĞİTİMLERİ

EĞİTİM İÇERİĞİ:  İş sağlığı ve güvenliği (İSG) çalışanı olarak belge sahibi olup saha tecrübesi olmayanlar için iş yerlerinde yapılacak çalışmaların anlatılacağı eğitimlerimizde; İSG Katip sistemi, İBYS yazılımı kullanımı, iş yeri dosyalama sistemi, saha tespit defteri doldurulması, DÖF hazırlama, matris ve fine kinney risk değerlendirmesi yöntemleri ile tablo hazırlanması, acil durum ekiplerinin belirlenmesi, tatbikatların hazırlanması, kurul toplantısının işleyişi gibi işletmede yapılacak tüm çalışmaların fotoğrafları ve dökümanları canlı sınıflarımızda interaktif bir şekilde anlatılacaktır.

EĞİTİM AMACI : İş sağlığı ve güvenliği (İSG) çalışanı olarak belge sahibi olup saha tecrübesi olmayanların 40 saatlik eğitim sonunda aktif bir şekilde sahada çalışabilecek güveni kazanabilmesi amaçlanmaktadır. Eğitimlerimize katılanların,  interaktif olarak canlı mizansenler ile özgüven ve tecrübe edinimi kazandığı gözlenmiştir. İnteraktif webinar kampımızda tecrübeli hocalarımız ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

KİMLER KATILABİLİR : A B C sınıfı iş güvenliği uzmanları, işyeri hemşireleri ve işyeri hekimi olan veya sınava girip belge sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

MEVZUAT : 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu.

SERTİFİKASYON:  İRFAN SAYAR İSG OKULU onaylı sertifika verilmektedir. 

KADROMUZ: Eğitimlerimiz tecrübeli eğitmenlerimiz İrfan SAYAR ve A.Onur Tura tarafından gerçekleştirilmektedir.

EĞİTİM TARİHİ: Her hafta pazartesi günü başlayan eğitimlerimiz cuma günü bitmektedir.

EĞİTİM GÜN VE SAATİ: Her pazartesi günü başlayıp Cuma günü bitmektedir. Hafta içi saat 09:00 ile 16:00 saatleri arasında  da başlayıp aynı haftanın Cuma günü bitmektedir.

EĞİTİM SÜRESİ : 1 hafta – 40 saat

EĞİTİM YERİ: Online olarak bulunduğunuz yerden cep telefonu veya bilgisayarınız ile bağlanabileceğiniz zoom platformundan canlı olarak webinar şeklinde yapılacaktır.

DERS PROGRAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

EĞİTİM DANIŞMANI: Tufan Barış Antmen 0506 642 01 41

EĞİTİM ÜCRETİ: 250,00 TL + %8 KDV

EĞİTMENİMİZ:

İrfan SAYAR

Öğr.Gör./Maden Mühendisi/İş Güvenliği Uzmanı/Kitap ve Köşe Yazarı/Ateşçi/Teknik ve Daimi Nezaretçi/ÇED Koordinatörü/Adli Bilirkişi

1977 yılında Almanya’da doğdu. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2007 yılına kadar Ülkenin farklı illerindeki Maden Ocaklarında Maden Mühendisi ve Sorumlu Müdür olarak çalıştı. 2010 yılında İş Güvenliği Uzmanı olmasıyla beraber tamamen İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelerek o zamandan bu zamana kadar aktif olarak çalışmalarını sürdürdü. İş Güvenliği ve diğer uzmanlık alanlarında birçok seminer, konferans, çalıştay ve fuarlara katılım sağladı. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda çalışmalar yapan dernek ve sivil toplum kuruluşlarında aktif rol aldı. Son iki yıldır TMMOB Maden Mühendisleri Odası İSG Komisyon üyesidir. 2017 yılında yazılı basın tarafından “Yılın En Başarılı İş Güvenliği Uzmanı” seçilmiştir.Aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışanları Sendikası(İSG-SEN)Kurucu Genel Başkanıdır ve bu görevini hala aktif olarak sürdürmektedir. Esenyurt Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek lisansını tamamladıktan sonra akademik çalışmalarına hız vermiştir. Mersin Çağ Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak dersler vererek genç nesillere tecrübelerini aktarmaktadır.İrfan Sayar evli ve iki çocuk babasıdır.

LÜTFEN FORMU DOLDURARAK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ

Call Now ButtonBizi Arayın