İSG Sınavı Soru-Cevap Kampı

Kasım 2020 İSG Sınavı Soru-Cevap Kampı

EĞİTİM İÇERİĞİ:  2020 yılı Kasım ayına ertelenen A-B-C Sınıfı İSG sınavı muhtemel sorular ve pratik çözümleri ile beraber soru çözme stratejileri canlı bağlantı ile uzaktan eğitim sınıflarımızda Her C.tesi-Pazar Saat 14-16 arasında 2’şer ders saati AÇIKLAMALI olarak canlı canlı interaktif bir şekilde yapılmaktadır. Kasım sınavına kadar haftada 250, ayda 1.000, toplamda ise en az 5.000 soru çözmeyi hedefliyoruz. Canlı yayına katılamayanlar için gün sonunda eğitim videoları paylaşılacaktır. Derslerden sonra sormak istediğiniz soruları hocalarımıza sorabilme imkanı bulunmaktadır. Dahil olacağınız whatsap grubumuzda sınava yönelik son mevzuat ve yönetmelik değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

EĞİTİM AMACI : İlk defa iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlanan veya belge yükseltme sınavına girecek olan adaylara sınav soru sistemi ve soru çözümlemenin nasıl yapılacağı konusunda yeterlilik kazandırmak. İnteraktif webinar kampımızda tecrübeli hocalarımız ile en az 5.000 soruyu mevzuat atıflı olarak çözüp öğrenebileceksiniz.

KİMLER KATILABİLİR : Kasım 2020 A B C İSG sınavlarına girebilme yeterliliğine sahip herkes katılabilir.

MEVZUAT : ÖSYM 2020 İSG SINAV yönetmeliğine uygun en son güncel mevzuatlar kapsamında yapılacaktır.

SERTİFİKASYON:  İRFAN SAYAR İSG OKULU onaylı sertifika verilmektedir. 

KADROMUZ: Eğitimlerimiz tecrübeli eğitmenlerimiz İrfan SAYAR ve A.Onur Tura tarafından gerçekleştirilmektedir.

EĞİTİM TARİHİ: 02.05.2020 Tarihinde başlamıştır.

EĞİTİM GÜN VE SAATİ: Kasım 2020 sınavına kadar her cumartesi ve Pazar günü saat:14:00 ile 16:00 arasında canlı katılım ile olacaktır.

EĞİTİM SÜRESİ : Kasım ayına kadar.

EĞİTİM YERİ: Online olarak bulunduğunuz yerden cep telefonu veya bilgisayarınız ile bağlanabileceğiniz zoom platformundan webinar şeklinde yapılacaktır.

EĞİTİM DANIŞMANI: Tufan Barış Antmen 0506 642 01 41

KONTENJAN: En çok 200 KİŞİ

EĞİTİM ÜCRETİ: 200,00 TL + %8 KDV

EĞİTMENİMİZ:

Ali Onur TURA

A SINIFI İŞ GÜV. UZMANI/
TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI/
ISO 45001:2018 İSG BAŞ DENETÇİ

1980 Mersin doğumludur. Jeoloji mühendisidir. 2003 yılından itibaren mühendislik hizmetleri yaptıktan sonra 2012 yılında iş güvenliği uzmanı olarak bu alanda kendini yetiştirmeye başlamıştır. 3 yıl boyunca çeşitli OSGB’lerde genel koordinatörlük görevini üstlenmiş olup daha sonra bireysel çalışma modelinin kendi prensiplerine daha uygun olduğuna karar vererek bireysel iş güvenliği uzmanlığı alanında çalışmalarına devam etmiştir. Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği sektöründeki tüm çalışanların bilinçlendirilmesi, kutuplaşmanın ortadan kaldırılması ve dayanışmanın artırılması için çeşitli illerde gönüllü çalışmalar ve saha eğitimleri yapmıştır. 2015 yılında iş güvenliği kariyerine faydasını olacağını düşündüğü için tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı (TMGD) belgesini almıştır.
2018 yılında Esenyurt Üniversitesinde iş güvenliği yüksek lisansını tamamlamış ve devamında iş güvenliğinde doktora programına katılmayı hedef olarak belirlemiştir. Mesleki başarı ve saygınlığın ancak örgütlü ve resmi bir mücadele ile olacağına inancından dolayı Temmuz 2018 de iş sağlığı ve güvenliği çalışanları sendikasının (İSG-SEN) hayata geçmesinde kurucu Genel Başkan Yrd. olarak görev almıştır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

LÜTFEN FORMU DOLDURARAK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ

Call Now ButtonBizi Arayın